Fotografie, které oživí vzpomínky

Mezi velké životní situace, které si rádi připomínáme, je svatba.

V životě je mnoho událostí, které stojí za to mít vyfocené a připomínat si tyto úžasně strávené chvíle. Vzpomínky se bohužel postupem času pomalu vytrácí a skutečně jediná věc, která je může připomenout je kvalitní svatební fotografie. Taková, která když ji vezmete do rukou, Vás vtáhne ihned do děje a znovu se stáváte součástí Vašeho příběhu.

Neměli bychom focení tak důležitého dne zanechat náhodě, ale měli bychom ho svěřit do rukou odborníka.

Zkušený svatební fotograf je správná volba.

Má své zkušenosti a díky nim dokáže zachytit okamžiky, které unikají, což je škoda. Sice je hezké, že tetička si pořídila nový fotoaparát a nabídla se, že svatbu nafotí, ale když se při svatebním polibku začne rozjímat místo focení, tak tento okamžik Vám již nikdo nedokáže vrátit.

Svatební fotograf Pavel Zahálka je skutečným profesionálem na svém místě. Spolupracuje se svatebními agenturami a má bohaté zkušenosti ve svém oboru. A ještě něco navíc.

Má cit pro dokonalost a na svých fotografiích zaznamenat okamžiky, které vyvolají úsměv. Je to přesně taková fotografie, která Vás vtáhne do děje a připomene vybledlé vzpomínky.

Dokáže dokonale sladit pozadí se svatebčany a neuniknou mu ani malé detaily při přípravě svatby, obřadu a svatební hostiny. Focení svatebčanů je dokonale sladěno s přírodou nebo vnitřním interiérem, což se hodí například na svatby na zámku.

Zde vznikají pohádkové příběhy.

Pavel Zahálka jako zkušený fotograf ví, že rychlé zpracování fotografií je pro svatebčany důležité.

Pavel Zahálka - svatební fotograf

 

Ačkoliv má cit pro svatební fotografování, nevěnuje se pouze svatbám.

Nafotí veškeré významné události po celém Česku. Na webových stránkách Zahalkafoto.cz jsou k nahlédnutí fotografie, které promlouvají k lidským srdcím. Přesvědčte se sami, jak jsou zachycené detaily svatebních momentů, okolní příroda a tváře šťastlivců. Pavel Zahálka je zkrátka fotograf srdcem i duší.

5 komentářů to “Fotografie, které oživí vzpomínky”

 1. babicka11 napsal:

  My máme už všechny významné události za sebou a vdávat podruhé se už nebudu …

 2. veruska napsal:

  Moji synové se do ženění nehrnou a „snachy“ také ne. Je prostě divná doba. Dříve by to byla ostuda, žít jen tak na „hromádce“

 3. babicka11 napsal:

  Jsem také pro svatby, je to opravdové potvrzení vztahu. Bez „papíru“ se lépe odchází a trpí tím hlavně děti.

 4. bobalka napsal:

  Překrásné fotky.

 5. Fotografka napsal:

  Fotečky jsou opravdu nádherné. Líbí se mi detaily, skloubení s přírodou. Profesionální práce.

Přidejte svůj komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *